Türk basketboluna önemli yetenekler kazandıran Baş Antrenör Ali KAYA; Mustafa Çağan SELÇUK bundan tam 6 sene önce takımımıza başladığında sakin ve yetenekli bir sporcuydu. 2 yıl boyunca takımımızda kaptanlık görevinde bulundu. Çıktığı 123 maçta sayı ile buluşan toplamda 802 sayı attı. Maç başı ortalaması 6,52 olan Mustafa Çağan SELÇUK’un kariyer rekoru ise 22 sayı.

Mustafa Çağan SELÇUK’un Türkiye’nin en iyi 2003 jenerasyon oyuncularından biri olduğunu belirten Baş Antrenör Ali KAYA yaptığı açıklamada; Çağan çok çalışkan ve aynı zamanda çok tecrübeli bir oyuncu. Bu sezon en iyi sezonunu geçiriyor. Geçen sezon maç bitiminde attığı ikide iki serbest atışı ile maçı uzatmaya taşıyan Mustafa Çağan SELÇUK takımızda büyük oyuncu lakabı ile anılıyor. Uzun pozisyonlarına da görev yapmasına rağmen etkili dış atışları ile rakiplerin korkulu rüyası olmayı başarıyor. Kendine ait post-up sitili ve kolay ribaund alma özelliği ile takımımızın bel kemiğini oluşturan parçalardan birisi. Onun sahada olması takımıza ekstra güven ve motivasyon sağlamaktadır. Basketbolun içinde kaldığı sürece kendisini güzel bir gelecek bekliyor.

6 sezondan beri takımdaki sporcuların tüm istatistiklerini tutan Baş Antrenör Ali KAYA; Mustafa Çağan SELÇUK bilimin süzgecinden geçen bir sporcu. Önüne sürekli hedefler koydu ve başardı. Başta babası ve takım arkadaşları onun en büyük destekçileri oldu.