YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN

FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN

2018-2019 SEZONU MAÇ SONUÇLARI (24/18)

01. Maç 30.09.2018 Pazar SİNCAN SS 17:30
Eryaman Yıldızları 29-78 Ankara Üniversitesi (U18)

02. Maç 06.10.2018 Cumartesi MEB SS 14:00
Ankara Üniversitesi 92-61 Genç Atakule (U16)

03. Maç 07.10.2018 Pazar MEB SS 12:30
MKE Ankaragücü 30-75 Ankara Üniversitesi (U18)

04. Maç 17.10.2018 Çarşamba ALTINDAĞ SS 18:00
Ankara Üniversitesi 72-60 Şekerspor (U16)

05. Maç 20.10.2018 Cumartesi MEB SS 12:30
Hacettepe Üniversitesi 61-80 Ankara Üniversitesi (U18) 

06. Maç 23.10.2018 Salı SİNCAN SS 19:30
Polatlı Belediyesi 53-64  Ankara Üniversitesi (U18)

07. Maç 29.10.2018 Pazartesi SİNCAN SS 17:30
Ankara Üniversitesi 93-17 Zirve Basketbol (U16)

08. Maç 01.11.2018 Perşembe ALTINDAĞ SS 19:30
Ankara Üniversitesi 108-19 Gazi İhtisas (U16)

09. Maç 11.11.2018 Pazar MEB SS 11:00
Ankara Üniversitesi 80-54 Ülker Ankara (U18)

10. Maç 18.11.2018 Pazar ALTINDAĞ SS 17:30
Angora Basket 46-84  Ankara Üniversitesi (U16)

11. Maç 25.11.2018 Pazar MEB SS 12:30
Ankara İhtisas 51-71  Ankara Üniversitesi (U18)

12. Maç 15.12.2018 Cumartesi SİNCAN SS 17:30
Etimesgut Belediyesi 74-47  Ankara Üniversitesi (U16)

13. Maç 25.12.2018 Salı SİNCAN SS 13:30
Ankara Üniversitesi 76-33 Başkent Vefa (U16)

14. Maç 29.12.2018 Cumartesi SİNCAN SS 10:00
Ankara Üniversitesi 89-55 Spor Bilimleri (U18)

15. Maç 07.01.2019 Pazartesi SİNCAN SS 18:00
Fenerspor 59-70 Ankara Üniversitesi (U16)

16. Maç 13.01.2019 Pazar ALTINDAĞ SS 11:00
Ankara Üniversitesi 93-63 TED Ankara Kolejliler (U16 Play-OFF)

17. Maç 20.01.2019 Pazar TAHA AKGÜL SS 10:00
Ankara Üniversitesi 94-62 Eryaman (U16 Çeyrek Final)

18. Maç 26.01.2019 Cumartesi SİNCAN SS 16:00
Ankara Üniversitesi 82-66 Hacettepe Üniversitesi (U16 Yarı Final)

19. Maç 27.01.2019 Pazar MEB SS 12:30
Etimesgut Belediyesi 69-63 Ankara Üniversitesi (U16 Final)

20. Maç 01.02.2019 Cuma ALTINDAĞ SS 14:30
Ankara Üniversitesi 70-43 Çözüm Koleji (U18 Final Grubu)

21. Maç 09.02.2019 Cumartesi MEB SS 12:00
ODTÜ 78 – 65 Ankara Üniversitesi (U16 Play-OUT)

22. Maç 14.02.2019 Perşembe MEB SS 17:30
Ankara Üniversitesi 53-99 Orman (U16 Play-OUT)

23. Maç 16.02.2019 Cumartesi TUNAHAN SS 18:30
Mektebi Mülkiye 60-57 Ankara Üniversitesi (U18 Final Grubu)

24. Maç 17.02.2019 Pazar MEB SS 14:00
Etimesgut Belediyesi 59-49 Ankara Üniversitesi (U16 Play-OUT)